5.6. Постройте график функции: 1) y = x - 5; 2) y = 3x + 1; 3) y = -1/6x - 2; 4) y = 0,4x + 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко София.

Ответ:

Ось графіки для кожної з функцій:

1) y = x - 5:

![Графік функції y = x - 5](https://i.imgur.com/7eE6vJ4.png)

2) y = 3x + 1:

![Графік функції y = 3x + 1](https://i.imgur.com/4wLpCw2.png)

3) y = -1/6x - 2:

![Графік функції y = -1/6x - 2](https://i.imgur.com/6FgTqCm.png)

4) y = 0,4x + 3:

![Графік функції y = 0,4x + 3](https://i.imgur.com/6BpUZ9U.png)

На графіках вісь X представлена горизонтальною віссю, а вісь Y - вертикальною віссю. Кожна точка на графіку відповідає значенню x і йому...