Знайдіть суму членів геометричної прогресії (b,) від третього до восьмого включно, якщо:b=2;q=-2

Будь ласка поможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Кристина.

b₁ = 2      q = - 2

b₃ = b₁ * q² = 2 * (- 2)² = 2 * 4 = 8

b₈ = b₁ * q⁷ = 2 * ( - 2)⁷ = 2 * (- 128) = - 256

Рассмотрим новйю прогрессию в которой :

b₁' = b₃ = 8

b₆' = b₈ = - 256

q = - 2

S_{6}=\frac{b_{1}'(q^{6}-1)}{q-1}=\frac{8((-2)^{6}-1) }{-2-1}=\frac{8(64-1)}{-3}=\frac{8*63}{-3}=-8*21=-168\\\\Otvet:\boxed{S_{6} =-168}