Числа 1x і 2x – корені рівняння 2x^2-5x-6=0 . Знайдіть значення виразу 1+1/x1+x2 , не розв’язуючи

рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Абаева Ангелина.

2x²-5x-6=0

По теореме Виета

х₁+х₂=5/2

х₁*х₂=-3

(1/х₁)+(1/х₂)=(х₁+х₂)/(х₁*х₂)=(5/2)/(-3)=-5/6