Знайди значення y, що вiдповiдаэ значенню x = 0 для лiнiйного рiвняння 11x + 6y - 24 = 0 y =


Ответы на вопрос

Отвечает Биянова Оля.

Відповідь:

y=4

Пояснення:

0+6y-24=0

6y=24

y=4

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение: 11×0+6у-24=0

6у-24=0

6у=24

у=24:6

у=4