Функцію задано формулою y=3x-4. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 4;

2)Значення аргументу, при якому значення функції дорівнює - 13​

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.

1) y = 3*4−4 = 12−4 = 8

  y = 8

2) −13 = 3x−4

   3x = −9

   x = −3