Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії 12; 4; 4/3;...​


Ответы на вопрос

Отвечает Третьякова Ксения.

Знаменник геометричної прогресії: q = 1/3

Сума нескінченно спадної геометричної прогресії:

S=\dfrac{b_1}{1-q}=\dfrac{12}{1-\dfrac{1}{3}}=\dfrac{12\cdot 3}{3-1}=18