7x-3=2x+1Срочноооооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Христина.

Ответ:

7x-2x=1+3

5x=4

X=0.8

Объяснение:

Dfhfdfggfcxgh

Отвечает Подольная Настя.

Ответ:

7x-3=2x+1

7x-2x=1+3

5x=4

x=0,8

егер бөлшек ретінде жазсаң бестен төрт н/е төрттің беске қатынасы