Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 2,1, а середнє арифметичне трьох інших чисел дорівнює

3,5. Знайдіть середнє арифметичне цих семи чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Yevchun Yura.

Ответ:

2,1*4=8,4

3,5*3=10,5

8,4+10,5=18,9

18,9:7=2,7