Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 36. Чому дорівнює середнє арифметичне цих трьох чисел і

числа 48?

Ответы на вопрос

Отвечает Истанбекова Нурай.

(a+b+c)/3 = 36

a+b+c = 36*3 = 108

a+b+c+48 = 108 + 48 = 156

(a+b+c+48)/4 = 156/4 = 39

Отвечает Кутиков Влад.

Объяснение:

(a+b+c)/3=36

a+b+c=36*3=108

a+b+c+48=108+48=156

(a+b+c+48)/4=156/4=39