Дан упорядкований ряд чисел: 6; 8; 10; 14; 15. Знайди середнє арифметичне і медіану. Середнє

арифметичне дорівнює ? = Медіана дорівнює ? =

Ответы на вопрос

Отвечает Шибанов Никита.

Ответ:

Объяснение:

6; 8; 10; 14; 15.

Середнє арифметичне=(6+8+10+14+15)/5=53/5=10,6.

Медіана=10.

Отвечает Шуткина Вероника.

Ср. арифм.: (6+8+10+14+15):5=53:5=10 3/5 или 10,6

Ср. арифм записывается дробью.

Медиана: 10.