(x-4)(x-6)-(x-2)(x+2)=-2 Знайдіть корінь рівняння Будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Митина Ольга.

Ответ:рішення на фото

Объяснение:


Отвечает Чак Валік.

Ответ:

3

Объяснение:

(x-4)(x-6)-(x-2)(x+2)=-2

x^{2} -6x-4x+24-(x^{2} -4)+2=0\\x^{2} -6x-4x+24-x^{2}+4+2=0\\-10x+30=0\\-10x=-30\\x=3