Запишіть наступний член послідовності 1, 4, 9, 16, 25, ...​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ: 36.

Объяснение:

Отвечает Симанков Данил.

Ответ:

36

Объяснение:

Перше число збільнили на 3 (1+3=4), друге число на 5 (4+5=9), третє число збільшили на 7 (9+7=16), а наступне число збільшили вже на 9 (16+9=25). Отже число збільшують кожен раз більше на два, тому наступне число буде більше за 25 на 11 (7+2=11). наступним числом буде 36 (25+11=36)