Дослідити на парність функції y=x2-5


Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Герда.

Ответ: Функція парна

Объяснение:

f=x^2-5

f(-x) = (-x)^2-5= x^2-5= f(x)

Так як f(-x)=f(x) то функція парна