На острові 3/2 всіх чоловіків одружені і 5/3 усіх жінок заміжні. Яка частина всього населення цього

острова перебуває у шлюбі?

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёв Матвей.

Ответ:

Объяснение:

Может быть 3/2+5/3=9/6+10/6=19/6