Щоб з;ясувати, який зріст у чоловіків деякого міста трапляється частіше, а який – рідше,

дослідники опитали певну кількість чоловіків і результати занесли до таблиці Зріст, см До 161 161-170 171-180 181-190 Вище 190 Кількість опитаних 15 142 241 79 53 Оцініть (з точністю до сотих), що обраний навмання чоловік цього міста має зріст: А) нижче 161 см Б) вище від 180 см В) нижче від 181 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

До 161    161-170       171-180     181-190       Выше 190

     15         142            241           79                  53

А) ниже 161 см с точностью до сотых 15/530≈0.03

Общее количество исследуемых равно 15+142+241+79+53=530

Б) выше 180 см

(79+53)/530=132/530≈0.25

В) ниже  181 см.

(15+142+ 241)/530=  398/530≈0.75