Знайдіть 21-й член арифметичної прогресі (а,), якщо а, =17; d=4. А. 85. Б. 89. В. 104. Г. 90.


Ответы на вопрос

Отвечает Вахаренко Владислав.

Ответ:

Двадцать перший член арифметичноi прогресii дорiвнюе

a(21) = 97

Объяснение:

Будь-який член арифметичноi прогресii можна знайти за формулою:

a(n) = a(1) + d(n - 1)

У нашому випадку

a(1) = 17

d = 4

n = 21

Пiдставимо цi значення у формулу n-го члена арифметичноi прогресii. Маемо:

a(21) = 17 + 4(21 - 1)

a(21) = 17 + 4 \times 20

a(21) = 17 + 80

a(21) = 97

Вiдповiдь:

Двадцать перший член арифметичноi прогресii дорiвнюе

a(21) = 97