Купили 10 м тканини двох видів: по 120 грн. і по 160 грн. за метр. За всю покупку заплатили 1440

грн. Скільки купили тканини кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Олексенко Ваня.

Ответ:

120 грн=4м

160 грн=6м

Объяснение:

120*4=480грн

160*6=960грн

480+960=1440