ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ СРОЧНО ЗАВТРА ЗДАВАТЬ КОНТРОЛЬНИЕ За 5 кг цукерок і за 4 кг печива заплатили 60

грн. Скільки коштує 1 кг цукерок і скільки коштує 1 кг печива, якщо 3 кг цукерок дорожчі за 2 кг печива на 14 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Заливахин Никита.
Зробимо систему з умови:
{5х+4у=60
{3х-2у=14 |•2
{5х+4у=60
{6х-4у=28
Суммируем
11х= 88
х=8 - 1 кг конфет
3•8-2у=14
24-2у=14
-2у= 14-24
-2у= -10
у=5 - 1 кг печенья
Відповідь; 1 кг цукерок - 8 грн
1 кг печива - 5 грн