Першому робітнику для виконання завдання треба на 4 год більше ніж другому. Якщо перший робітник

працюватиме 3 год , а потім його змініть другий, то останньому треба буде працювати 6 год , щоб закінчити завдання . За скільки годин може виконати все завдання другий робітник ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Кирилл.

Объяснение:

я думаю что (9)

4+3=7

7+6 =11

24-11=13

13-4=9

(24 це одна доба )