Перший робітник виконував завдання 4 год, після чого його змінив другий робітник. Після 6 год

роботи другого робітника завдання було виконане. За скільки годин може виконати це завдання перший робітник, якщо другому для виконання цього завдання потрібно на 4 год більше? СРОЧНОООО

Ответы на вопрос

Отвечает Осік Наталя.

Ответ:

8 годин

Объяснение: Нехай перший виконує роботу за Х годин, тоді другий виконує за (Х+4) години. Складаємо рівняння Х/4=(Х+4)/6

6Х=4Х+16

2Х=16

Х=8 (год) виконає роботу перший робітник

8+4=12 (год) - другий