Знайти кількість членів геометричної прогресії, якщо b1=6, q=4, Sn=2046. Помогите пожалyйста


Ответы на вопрос

Отвечает Искалиева Надия.

Ответ: 5

Объяснение:2046=6(4n-1)/4-1=2(4n-1)

4n-1=2046:2=1023 4n=1024 4 в степені 5 буде 1024