Перетворити в многочлен стандартного выгляду : 2(x²-4x+3)-(x²-5x+4)


Ответы на вопрос

Отвечает Тарелко Никита.

Ответ:

Объяснение:

2(x²-4x+3)-(x²-5x+4)

x²-4x+3

D=(-4)²-4×1×3=16-12=4

D=√4=2

x1 = (4+2)÷(2×1) (треба ці два вирази що в дужках записати як дріб тоїсть перший вираз в чисельнику а другий в знаиеннику) = 6÷2(дробом)× 3

x2= (4-2)÷(2×1) (тоже дробом)= 2÷2(дробом)= 1

x²-5x+4=0

D=√9=3

x1= (5+3)÷(2×1)(дробом)=8÷2(дробом)=4

х2= (5-3)÷(2×1)(дробом)=2÷2(дробом)=1

2(х-3)(х-1)-(х-4)(х-1)=2(х-3)-(х-4)

П.с. (х-1) треба буде закреслити ручкой( скоротити)