ПОМОГИТЕЕЕ!!!!!50БАЛЛОВ!!!!!! Вкажіть серед наведених нерівностей неправильну: Виберіть одну

відповідь: –5 < –2 12 > –12 0,25 > √0,25 0 ≤ 0

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Диана.

Відповідь:3 нерівність - неправильна

Пояснення:

√0,25=0.5

0,25 < 0.5, бо

0.25=1/4, 0.5=1/2

1/4<1/2

Отвечает Волкова Вероника.

Ответ:

Неправильною нерівністю є

0.25 > √0.25

Объяснение:

удачи друг!