добуток 2 натуральніх чисел дорівнює 75 а одне з них на 10 більше ніж друге позначивши меньше число

через х складіть рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Кудревич Лера.

Ответ:

x1=5, x2=-15

Объяснение:

x*(x+10)=75

x^2+10x-75=0

D=100-4*1*(-75)=100+300=400=20^2

x1=(-10+20)/2=10/2=5

x2=(-10-20)/2=-30/2=-15

Ответ: x1=5, x2=-15