Виберіть точки, які належать графіку функції y=−3x+7. • Визначте 2 правильні відповіді. • (4;1) •

(1;4) • (−5;4) • (−4;5) • (4;−5)

Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Елизавета.

Ответ:

Для визначення точок, які належать графіку функції

=

3

+

7

y=−3x+7, ми можемо підставити значення

x з кожної із запропонованих пар координат

(

,

)

(x,y) і перевірити, чи вони задовольняють це рівняння. Тобто, ми будемо перевіряти, чи

y в дійсності дорівнює

3

+

7

−3x+7.

Пара (4;1):

=

3

4

+

7

=

12

+

7

=

5

y=−3∗4+7=−12+7=−5

Ні,

y не дорівнює -5, тому ця точка не належить графіку.

Пара (1;4):

=

3

1

+

7

=

3

+

7

=

4

y=−3∗1+7=−3+7=4

Так,

y дорівнює 4, тому ця точка належить графіку.

Пара (-5;4):

=

3

(

5

)

+

7

=

15

+

7

=

22

y=−3∗(−5)+7=15+7=22

Ні,

y не дорівнює 22, тому ця точка не належить графіку.

Пара (-4;5):

=

3

(

4

)

+

7

=

12

+

7

=

19

y=−3∗(−4)+7=12+7=19

Ні,

y не дорівнює 19, тому ця точка не належить графіку.

Пара (4;-5):

=

3

4

+

7

=

12

+

7

=

5

y=−3∗4+7=−12+7=−5

Так,

y дорівнює -5, тому ця точка належить графіку.

Таким чином, правильні відповіді - це:

(1;4)

(4;-5)