Сторони даху будівлі АВ І ВС мають довжину по 10 метрів. Кут між ними 120°. Знайти довжину основи

даху (АС).

Ответы на вопрос

Отвечает Белозёрова Юлия.

Ответ:

10√3

Объяснение:

sin120° = √3 /2

AC /2 = AB*√3 /2

AC = AB*√3

AC = 10*√3