5. Дано трикутник АВС. Знайдіть сторону AC, якщо AB = 4 см, точка D належить стороні ВС, до того ж

BD = 1 см, DC = 15 см, AD = 3,5 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Разумовский Влад.

Ответ:

AC=14 см

Объяснение:

ΔАВД и ΔАВС подібні по загальному куту ∠В і однаковому відношеню сторін

АВ/ВД=ВС/АВ=4/1=16/4=4 ⇒

АС/АД=4 ⇒ АС=АД*4=3,5*4=14 см