Знайдіть сторони прямокутника,якщо одна з них на 3см менша від другої,а діагональ прямокутника =

15см(розписати!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Мамуков Антон.

х^2+(х-3)^2=225

х^2+х^2-6х+9-225=0

2х^2-6х-216=0

х^2-3х -108=0

Д=9-4*1*(-108)=9+432=441

х1=(3-21)/2=-9 не удовл.усл

х2=(3+21)/2=12

итак,длина будет 12 см а ширина 9 см