Знайти сторони прямокутника, якщо одна з них на 3 см менша від другої, а діагональ прямокутника =

15см

Ответы на вопрос

Отвечает Саакян Милена.
AB=x
BC=x+3
AC^2=AB^2+BC^2
225=2x^2+6x+9
x^2+3x-108=0
x=9.
AB=9; BC=12.