1. Знайдіть сторони прямокутника , якщо одна з них на 3см менша від другої а діагональ прямокутника

дорівнює 15см 2. Число 4 є коренем рівняння 3х2+bx+4=0. Знайдіть значення b і другий корінь рівняння 3.При якому значенні а рівняння 2х2-8х+а=0 має один корінь?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюнин Серёжа.

1)х^2+(х-3)^2=225
х^2+х^2-6х+9-225=0
2х^2-6х-216=0
х^2-3х -108=0
Д=9-4*1*(-108)=9+432=441
х1=(3-21)/2=-9 не удовл.усл
х2=(3+21)/2=12
итак,длина будет 12 см а ширина 9 см
2)х1+х2=-b
x1*x2 =4
если х1=4,значит,х2=1
отсюда b=-5
3)если Д =0 тогда квадратное уравнение имеет 1 корень
Д =64-4*2*а
64-8*а=0
а=8