Допоможіть будь ласка знайдіть сторони прямокутника, якщо одна з них на 3 см менша від другої, а

діагональ прямокутника дорівнює 15 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кукарцев Никита.

Ответ:

Нехай перша сторона=х, тодруга=х+3

за т. П.

15²=x²+(x+3)²

225=x²+x²+6x+9

2x²+6x-216=0    /2

x²+3x-108=0

x1=9cм-перша сторона

x2=-12

9+3=12см-друга сторона

Объяснение: