Обчислити суму перших 12 членів арифметичної прогресії (an), якщо дані перші члени: -1;2;... S12 =


Ответы на вопрос

Отвечает Жайдарбеков Аманбек.

a1=-1,a2=2

d=2+1=3

S12=2a1+d(n-1)/2*12=2*(-1)+3(12-1)/2*12=186