Один із коренів рівнняня ×2+рх-14=0 дорівнює 2 знайдіть р і другий корінь ​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

 {x}^{2}  + px - 14 = 0 \\  {2}^{2}  + p \times 2 - 14 = 0 \\ 2p = 14 - 4 \\ 2p = 10 \\ p = 5

 {x}^{2}  + 5x - 14 = 0 \\  x_{1} + x_{2}  =  - 5 \\ x_{1}  \times  x_{2}  =  - 14 \\  \\ x_{1}  =  - 7 \\  x_{2}  =  2

Ответ: второй корень равен -7.