Чому дорівнює десятий член арифметичної прогресії, якщо перший дорівнює 1, а різниця 5???​


Ответы на вопрос

Отвечает Перекопская Алёна.

а₁₀=а₁+9d

а₁₀=1+9*5=46

Відповідь 46

Отвечает Ишбулатов Загит.

Ответ:

d=a2-a1

an=a1+(n-1)d

a10=1+9*5

a10=46