Спростити вираз (3√a+7√a)(3√a-7a) допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Соня.

Ответ:

Розкриваємо дужки за правилом множення многочленів: (3\sqrt{a} +7\sqrt{a})(3\sqrt{a} -7a) = 3\sqrt{a}*3\sqrt{a} - 3\sqrt{a} *7a + 7\sqrt{a} *3\sqrt{a} - 7\sqrt{a}*7a =\\ = 9a - 21a\sqrt{a}  + 21a - 49a\sqrt{a}  = 30a - 70a\sqrt{a}

Объяснение: