Функцію заданої формулою y = -4 x +3. Знайти значення у, якщо значення аргументу дорівнює -1


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:7

Пояснення:

-4(-1)+3=4+3=7

Отвечает Васильева Анастасия.

Ответ:

y=-4*(-1)+3

-4*(-1)=4

4+3=7

y=7