Помогите! Не розв'язуючи вказане рівняння, знайдіть суму його коренів та їхній добуток : x² - 3x

+ 2 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Садреева Эльмира.

Ответ:

x^2-3x+2=0

По теореме Виета:    \left\{\begin{array}{ccc}x_1+x_2=3\\x_1\cdot x_2=2\end{array}\right  .