Знайти невідомий коефіцієнт і другий корінь y²-7y+a=0 якщо один з коренів дорівнює 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Роман.

невідомий коефіцієнт

y^2-7y+a=0

2^2-7\cdot2+a=0

4-14+a=0

a=-4+14

a=10

другий корінь

y^2-7y+10=0

\frac{y^2-7y+10}{y-0}=0

\frac{y^2-2y-5y+10}{y-2}=0

\frac{(y-2)y-5(y-2)}{y-2}=0

\frac{(y-2)(y-5)}{y-2}=0

y-5=0

y=5