Складіть квадратне рівняння, у якому. 1) старший коефіцієнт дорівнює 5, другий коефіцієнт до-

рівнює 6, а вільний член дорівнює 1; 2) ст 0арший коефіцієнт дорівнює 1/8, другий коефіцієнт доривнюе 0 авильний член доривнюе -9

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Екатерина.

\displaystyle\bf\\ax^{2} +bx+c=0\\\\1)\\\\a=5 \  \ ; \  \ b=6 \  \ ; \  \ c=1\\\\\boxed{5x^{2} +6x+1=0}\\\\2)\\\\a=\frac{1}{8}  \  \ ; \  \ b=0 \  \ ; \  \ c=-9\\\\\boxed{\frac{1}{8} x^{2}-9=0}