Обчисліть перший член геометричної прогресії якщо в3=4,а в4=2. відповіді: а) 2 б)4 в)8 )г)16


Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Елена.
B3=4,b4=2, b1=?
q=b4/b3,q=2/4, q=1/2=0,5
b3=b1.q², b1=b3/q²,b1=4/(0,5)²=4/0,25=16
b1=16