• Знайди рівняння з рівними коренями: 6x - 8, 4x = - 16, 8 - 2 5/7 * x = - 19 5(x - 4, 6) = - 52 -

4 3/8 * x = 70 0, 9x(- 1, 5) = 29, 7 1, 2(x + 5, 2) = 0, 72 12, 5x + 2, 6x + 150, 6 = - 91 9/11 * x(- 1, 3) = - 23, 4 помогите срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Давайте розв'яжемо ці рівняння:

1. 6x - 8 = 4x

  Переносимо 4x на ліву сторону:

  6x - 4x = 8

  2x = 8

  Розділяємо обидві сторони на 2:

  x = 8 / 2

  x = 4

2. 8 - 2 5/7 * x = -19

  Додамо 2 5/7 * x до обох сторін:

  8 = -19 + 2 5/7 * x

  Додамо 19 до обох сторін:

  8 + 19 = 2 5/7 * x

  27 = 2 5/7 * x

  Тепер переведемо десятковий дріб у звичайний:

  27 = 19/7 * x

  Ділимо обидві сторони на 19/7 (або помножимо на 7/19):

  27 * 7/19 = x

  x = 189/19

  x = 9.9474 (приблизно)

3. 5(x - 4.6) = -52

  Розкриваємо дужки:

  5x - 23 = -52

  Додаємо 23 до обох сторін:

  5x = -52 + 23

  5x = -29

  Розділяємо обидві сторони на 5:

  x = -29 / 5

  x = -5.8

4. -4 3/8 * x = 70

  Ділимо обидві сторони на -4 3/8 (або помножимо на -8/35):

  x = 70 * (-8/35)

  x = -16

5. 0.9x * (-1.5) = 29.7

  Поділимо обидві сторони на -1.5:

  0.9x = 29.7 / (-1.5)

  0.9x = -19.8

  Розділяємо обидві сторони на 0.9:

  x = -19.8 / 0.9

  x = -22

6. 1.2(x + 5.2) = 0.72

  Розкриваємо дужки:

  1.2x + 6.24 = 0.72

  Віднімаємо 6.24 від обох сторін:

  1.2x = 0.72 - 6.24

  1.2x = -5.52

  Розділяємо обидві сторони на 1.2:

  x = -5.52 / 1.2

  x = -4.6

7. 12.5x + 2.6x + 150.6 = -91

  Додаємо 12.5x та 2.6x:

  15.1x + 150.6 = -91

  Віднімаємо 150.6 від обох сторін:

  15.1x = -91 - 150.6

  15.1x = -241.6

  Розділяємо обидві сторони на 15.1:

  x = -241.6 / 15.1

  x = -16

8. 9/11 * x(-1.3) = -23.4

  Ділимо обидві сторони на 9/11 (або помножимо на 11/9):

  x = (-23.4) / (-1.3) * (11/9)

  x = 17.8

Отже, розв'язки рівнянь:

1. x = 4

2. x ≈ 9.9474

3. x = -5.8

4. x = -16

5. x = -22

6. x = -4.6

7. x = -16

8. x ≈ 17.8