Число -4 є коренем рівняння х^2-11х+q=0. Знайдіть значення q і другий корінь рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Кочетков Егор.

(-4)^2-11\cdot(-4)+q=0\\\\16+44+q=0\\\\60+q=0\\\\q=-60

x^2-11x-60=0\\\\x_1+x_2=-\frac{b}{a}\\\\-4+x_2=-\frac{-11}{1}\\\\x_2=11+4\\\\x_2=15