пасажирський поїзд проходить відстань між двома станціями за 12 год. якщо одночасно від цих станцій

вирушать назустріч один одному пассажирський і товарний поїзди, то вони зустрінуться через 8 год після початку руху. за який час товарний поїзд може подолати відстань між цими станціями?

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанцева Алиса.

Ответ:

s/X=12

s/(X+y)=8

s/y-?

но мы не будем решать систему.)))

сколько проедет пассажир за 8 часов? 8/12=2/3 пути.

значит товарные проехал 1/3 пути за 8 часов

а весь проедет за 8*3=24 часа