Пасажирський поїзд проходить відстань між двома станціями за 12 год. Якщо одночасно від цих

станцій вирушать назустрічодин одному пасажирський і товарний поїзди, то вони зустрі-нуться через 8 год після початку руху. За який час товарнийпоїзд може подолати відстань між цими станціями?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волчкевич Лиза.

Ответ:

за 24 год

Объяснение:

1) \frac{1}{12} відстані між містами проходить пасажирський поїзд за 1 год

2) \frac{1}{8} відстані між містами - на стільки скорочується відстань між пасажирським і товарним потягами, коли вони рухаються назустріч один одному з різних заданих станцій (сумарний шлях який проходять товарний і пасажирський потяги за 1 год)

3) \frac{1}{8}-\frac{1}{12}=\frac{1*3}{8*3}-\frac{1*2}{12*2}=

\frac{3}{24}-\frac{2}{24}=\frac{3-2}{24}=\frac{1}{24}

відстані між містами проходить товарний поїзд за 1 год

4) 1:\frac{1}{24}=1*24:1=24 год - за стільки часу  товарний

поїзд може подолати відстань між цими станціями