У сумці є яблука серед яких 8 червоних решта жовтих. Знайдіть кількість жовтих яблук у сумці якщо

ймовірність витягти червоне дорівнює 0,4

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.
Пусть количество желтых =х
всего  яблок х+8
вероятность вытащить красное 8/х+8/=2/5
40=2(х+8) 
20=х+8 х=12 желтых