У кошику 5 зелених, кілька жовтих і кілька червоних яблук. Скільки жовтих яблук у кошику і скільки

червоних, якщо ймовірність навмання витягнути жовте яблуко дорівнює 0,3, а червоне – 0,2?

Ответы на вопрос

Отвечает Митрошина Варя.

Ответ:

жёлтых 3

красных 2

Объяснение:

Очевидно, что жёлтых 3, а красных 2.

Решим математчески

Вероятно вытащть яблоко

Pж = 0,3

Pк = 0,2

Pз = 1 - Pж - Pк = 1 - 0,3 - 0,2 = 0,5

Nк = 5

Nж - ?

Nз - ?

Pз = Nз/Nобщ => Nобщ =  Nз/Pз

Pж = Nж/Nобщ =>

Nз/Pз = Nж/Pж => Nж = Nз * Pж/Pз = 5 * 0,3/0,5 = 3

аналогчно

Nк = Nз * Pк/Pз = 5 * 0,2/0,5 = 2