Знайти критичні точки функції y=(x+4)^(x-6)^ D(y)=RКожна дужка підноситься до квадрату


Ответы на вопрос

Отвечает Гопак Володя.
y(x)=(x+4)^2*(x-6)^2=[(x+4)*(x-6)]^2=\\\\
y'(x)=([(x+4)*(x-6)]^2)'=\\\\
=2*[(x+4)*(x-6)]^{2-1}*[(x+4)*(x-6)]'=\\\\
=2(x+4)(x-6)*[(x+4)'*(x-6)+(x+4)*(x-6)']=\\\\
=2(x+4)(x-6)*[1*(x-6)+(x+4)*1]=\\\\
=2(x+4)(x-6)*[2x-2]=\\\\
=4(x+4)(x-6)(x-1)\\\\\\\\\\
y'(x)=0\\\\
4(x+4)(x-6)(x-1)=0\\\\
x=-4\ \ or\ \ x=6\ \ or\ \ x=1

Ответ:  -4;\ 1;\ 6