Знайти кути паралелограма якщо вони відносяться як 4 до 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Смаглюк Маша.

Ответ:

4Х + 6Х = 180

10Х = 180

Х = 18

4×18 =72°

6×18 = 108°

кут А = 108°

кут В = 72°

кут С = 108°, оскільки кут А і кут С рівні

кут D = 72°, оскільки кут В і кут D рівні