6. Два автомобілісти, які вирушили з двох пунктів А і В, розміщених на відстані 140 км один від

одного, зустрілись через годину. Не зупиняючись, кожен із них продовжував рухатися у визначені пункти А і В. Автомобіліст, що рухався до пункту А, прибув на 35 хв швидше за автомобіліста, який рухався до пункту В. Знайдіть швидкість кожного автомобіліста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карачёва Валентина.

Відповідь:

Пояснення:140 ∙ 2 = 280 (км) – на таку відстань автомобілі наблизяться один до одного за 2 години. 3) 345 – 280 = 145 (км) – на такій відстані один від одного будуть автомобілі через 2 години. Відповідь: 145 км.