Знайдіть f(4), якщо f(x) = 18 дріб x-3 СРОЧНО!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Tilkunova Angelina.

Ответ: f(4) = 18

Объяснение: Щоб знайти значення функції f(x) = 18/(x-3) при x = 4, потрібно підставити 4 замість x у формулу:

f(4) = 18/(4-3) = 18/1 = 18.

Отже, f(4) = 18.